Onze website gebruikt cookies om je surfervaring te verbeteren. Om deze website optimaal te gebruiken vragen we je om akkoord te gaan met ons gebruik van cookies.
Hanne Meukens
Advocaat -erkend familiaal bemiddelaar
Bemiddelaar in de domeinen:Zoek hier een bemiddelaar in uw regio op basis van uw postcode.
Advocaat -erkend familiaal bemiddelaar
Bemiddelaar in de domeinen:Persoonlijk geloof ik zeer sterk in familiale bemiddeling.
Bij eender welke breuk komen zeer veel emoties kijken. Ik geloof dat er zeer veel leed kan voorkomen worden door via een alternatieve conflictoplossing, zoals de bemiddeling, de conversatie aan te gaan zodat rekening houdend met ieders wensen/angsten/ongerustheid/ belangen... er tot een zo goed mogelijke oplossing kan worden gekomen.
Ik ben sedert 2003 advocate in een kantoor dat zeer veel familiedossiers behartigt.
Door de jaren heen is er zeer duidelijk een evolutie merkbaar in de manier waarop een geschil wordt opgelost zeker in familiedossiers.
Veel vaker zijn de verschillende partijen bereid om samen aan een oplossing te werken, hetgeen het resultaat enkel maar ten goede kan komen.
Graag werk ik samen met geangeerde mensen aan deze oplossing waarbij uiteraard de juridische kennis niet kan ontbreken.
Mijn interesse heeft steeds gelegen in het familierecht.
Net omdat er veel te vaak een strijd geleverd dient te worden in zaken waar dit helemaal niet nodig zou moeten zijn, geloof ik strek in bemiddeling.
Ook als advocate zal ik, waar het kan, eerder de mogelijkheid van oplossingsgericht werken hanteren.